Wielofunkcyjne

funkcjonalne i przytulne domy

Jak zagospodarować piwnicę?

Niewątpliwie projektant wnętrz w Warszawie aranżując piwnicę ma nie lada wyzwanie. Zdecydowanie w tym wnętrzu jest duży potencjał, i warto go pomysłowo użyć.

Piwnica – jak ją urządzić?

To co powinno Ci przyświecać w tym, aby znaleźć perfekcyjny pomysł na piwnicę, to urządzić ją funkcjonalnie i z pomysłem. Gdy będziesz mieć odrobinę wyobraźni taki pokój może być centrum rozrywki lub po prostu ułatwi organizację w domu. Dzięki piwnicy możesz pozbyć się przykładowo dodatkowych szaf z sypialni albo sprzętów AGD, które zabierają cenną przestrzeń w łazience. Pamiętajcie również, że kluczową rolę w aranżacji piwnicy ogrywa projekt domu. Na pewno dobry plan uwzględnia wielkość pomieszczenia w piwnicy wraz z warunkami jakie tam panują. Ważne jest także to aby piwnica była zaaranżowana zgodnie z trendami, jakie panują. Niemniej jednak wybierając profesjonalnego projektanta wnętrz będziesz pewny że salon w piwnicy będzie wspaniale zaaranżowany.

Jakie style we wnętrzarstwie są obecnie modne?

Style w dekoracji wnętrz w bieżącym roku są bardzo kontrastowe. Z jednej strony można zauważyć, modę na styl minimalistyczny oraz fascynację środowiskiem naturalnym, z drugiej zaś strony widzimy trenda na oryginalne eksplozje kolorów i kształtów. A także w 2022 roku powróciła do wnętrzarstwa moda z lat 80. Obserwujemy też u projektantek fascynację stylem orientalnym. Wystrój wnętrz, a szczególnie sypialni w 2022 roku, są oparte na miękkich tapicerkach oraz przyjemnych w dotyku tekstyliach. Wygraną tkaniną będzie welur, który nie dość, że jest miękki, to dodatkowo idealnie odbija światło, dzięki czemu jest to idealny materiał do eleganckich domów.

Related Posts