Wielofunkcyjne

funkcjonalne i przytulne domy

Który typ płytek wybrać do łazienki?

Warto wziąć pod uwagę każdy aspekt, który pomoże uzyskać najlepszy efekt. Na rynku jest dostępny bardzo duży wachlarz płytek, można bez problemu znaleźć pożądany kształt oraz rozmiar. Jednak czasem w nadmiarze można się zgubić i ostateczna decyzja może stanowić problem. W czasie podejmowania decyzji najlepiej jest ustalić sobie cele i wiedzieć, że kafelki oraz glazura mają nie tylko funkcję estetyczną, ale również powinny być funkcjonalne. Firma z Otwocka dba o wszystkie potrzeby klienta i współpracując z wykwalifikowanymi pracownikami pomaga dobrać najlepsze rozwiązanie. W ofercie oprócz płytek i glazury posiadają także terakotę, znaną już z czasów starożytności i to jawnie pokazuje, że moda nie przemija. Podobnie jak glazura, gres jest rodzajem płytek ceramicznych, które wyśmienicie wkomponowują się do pomieszczeń, takich jak łazienka.

Artykuł powstał w oparciu o informacje ze strony firmy interkeram.pl.

Podejmij przemyślaną decyzję

Każdy klient, podejmując decyzję co wybrać ma wiele wspaniałych opcji, takich jak wzór, materiał oraz kolor. Sklep z Halinowa podejmuje możliwe działania, by jego produkt był solidnie wykonany. Głównym powodem selekcji płytek przez wiele osób jest ich niepodważalna estetyka, która z łatwością może poprawić wygląd każdego wnętrza. Jednak priorytetem jest dopasowanie ich do stylu wnętrza, w którym będą ułożone. Jest to niezwykle istotne, ponieważ, dopasowując odpowiednią kolorystykę i wykończenie mamy możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego. Jeżeli zależy Ci na optycznym powiększeniu, to dobrą decyzją będą jasne płytki oraz glazura, jednak, jeśli chcesz dodać klimatu, to zdecyduj się na ciemne.

Trudne wybory – glazura czy płytki?

W Sulejówku dostaniesz także glazury, które nadają troszkę innego efektu, niż płytki. Ten rodzaj wykończenia jest zrobiony w wyniku zmieszania gliny, piasku i talk. Są często także nazywane płytkami ceramicznymi. Jest to często stosowany sposób na dekorację ścian, ponieważ jest przyjazny dla portfela i długo się utrzymuje oraz wygląda dobrze. Są przeznaczone także do łazienki ze względu na wodoodporność. Również w tym przypadku podczas wyboru kształtu i koloru mamy wiele możliwości.

Related Posts