Wielofunkcyjne

funkcjonalne i przytulne domy

Meble kuchenne na wymiar czy z marketu – co wybrać?

Przy projektowaniu nowej zabudowy kuchennej pewnie spotkałeś się z dylematem – meble na wymiar czy gotowe? Wybór nie jest wcale łatwy. W naszym artykule postaramy się przybliżyć ci złe strony jak również dobre strony obu tych rozwiązań.

Personalizacja mebli na wymiar

Niekwestionowaną dobrą stroną kuchni na zamówienie jest sposobność metamorfozy każdego fragmentu. Co więcej w niewielkich i nieustawnych wnętrzach można stworzyć interesującą jak i ustawną kuchnię. Nie da się ukryć, że stworzenie kuchni na zamówienie wiąże się z wyższym kosztem. Na końcową cenę przyczynia się dobór materiałów oraz wyposażenia szafek. Specjalista z biura projektowego Skamo – kuchnie na wymiar, który działa w okolicach Gdańska i Gdyni, pomoże ci stworzyć rozwiązania dobrane do ciebie. 

Meble z marketu – rozwiązanie dla niecierpliwych

Nie ulega wątpliwości, że niepersonalizowane meble kupione w punkcie meblowym są mniej kosztowne. Niemniej jednak jest to wyjście przede wszystkim do sporych i ustawnych lokali. Meble te są zwykle wykonane z tanich materiałów, więc jeżeli nie zależy nam na jakości na lata wybierzmy ten wariant. Argumentem przemawiającym na korzyść mebli gotowych jest czas dostarczenia. Zwykle meble ze sklepu są możliwe natychmiast, gdy na kuchnię na zamówienie należy trochę odczekać. Jednak produkty z marketu nie dają tak dużej możliwości zmiany elementów, nie pomogą też zniwelować możliwych krzywizn i niedociągnięć pomieszczenia.

Related Posts