Wielofunkcyjne

funkcjonalne i przytulne domy

Trendy w projektowaniu łazienki

Śledź trendy

Nie da się ukryć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym początku, jeśli stawiamy dom lub obmyślamy remont. Z racji tego, że trendy stale się zmieniają, warto zwrócić uwagę na parę najbardziej istotnych zagadnień, o jakich należy pamiętać podczas wyboru wyposażenia łazienkowego.

Jakie kolory są modne

Przede wszystkim istotna jest ogólna kolorystyka i stylistyka. Ostatnio bardzo popularne stały się jednolite, ciemne barwy. Na pewno odpowiadają one za świetny klimat pomieszczenia w połączeniu z barwnymi umywalkami, które również ostatnio święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na funkcjonalność. Ważna będzie odpowiednia armatura łazienkowa, która spełni wszystkie wymagania członków rodziny. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych renomowanych producentów – decydując się na ich nabycie, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest znakomita.

Wygodna wanna

Baterie Ferro (kupisz je np. w http://interkeram.pl/baterie-plytki-krany/) to jednak nie wszystko. Kluczowe jest także dobranie odpowiedniej wanny, o ile powierzchnia nam na to pozwala. Obecnie największą popularnością cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki – mogą za to znaleźć miejsce na samym środku pomieszczenia.

Related Posts