Wielofunkcyjne

funkcjonalne i przytulne domy

Z jakiego materiału robi się leżaki?

Leżak jest meblem, który bezdyskusyjnie kojarzy nam się z wakacjami. W upalne dni spotykamy go niemal wszędzie – na plażach, deptakach, przed restauracjami czy na podwórkach naszych domów.

Leżaki są niezwykle wygodne i to z ich perspektywy najczęściej łapiemy promienie słoneczne. Ze względu na możliwość ustawienia wysokości można na nich relaksować się w dowolnych pozycjach.

Nadają się do czytania, drzemki, opalania, jak również zwyczajnego spędzania na nich czasu w miłym towarzystwie. W jaki sposób powstają leżaki? Z jakiego materiału?

Leżak z nadrukiem – wyraź siebie leżąc

Leżaki to zazwyczaj połączenie drewnianej(go) stelażu z wybranym materiałem. Wersja najbardziej popularna to gruba bawełna, którą nawleka się na przygotowaną wcześniej konstrukcje.

Tego typu leżaki regularnie widujemy w różnego rodzaju ogródkach piwnych. Najczęściej naszym oczom w tego typu przybytkach ukazuje się leżak z nadrukiem. Dzięki rozwiniętym metodom druku restauratorzy chętnie nakładają swoje logo na tkaninę okalającą leżaki.

Stąd też leżak z nadrukiem, który możemy dostrzec szukając cienia w letnie dni, to często równocześnie reklama danej marki czy knajpy. Najchętniej korzystają z tego rodzaju reklamy dystrybutorzy napojów. Lokale nieraz otrzymują tego typu leżaki od przedstawicieli handlowych w zamian za ekspozycję.

Dzisiejsze drukarstwo jest zdolne by nadrukować na leżaku dowolne treści. Zatem nic dziwnego, że stosuje się je jako reklamę. Często reklamodawcy zamawiają ten mebel w większych ilościach, by maksymalnie zwiększyć swoją widoczność. Również dlatego, że leżaki drewniane hurt są tańsze niż detaliczne sztuki.

Leżaki drewniane hurt czy detal?

Choć drewniane leżaki kojarzą się przede wszystkim z branżą gastronomiczną to nie jest to kłopot samodzielnie zorganizować tego typu gadżet.

Wystarczy skonsultować się z jedną z lokalnych drukarni. Wiele z nich sprawnie realizuje tego rodzaju zamówienia. Możemy wtedy nadać naszemu meblowi spersonalizowanego charakteru. Jest to również ciekawy pomysł na prezent dla kogoś innego.

Co prawda, dużo tańsze, ze względu na ilość są leżaki drewniane hurt. Jednak w sprzedaży detalicznej, także możliwe jest zrobienie takowych przy relatywnie niskich kosztach.

Leżak z nadrukiem to, jak wspomniano nie tylko wygodne siedzisko. To również ciekawy baner reklamowy, który może wesprzeć identyfikację naszego biznesu. Zwłaszcza dobrze spełnia się on przy typowo “letnich” biznesach. Sygnowane logiem przedmioty zawsze zostają w pamięci klientów na dłużej.

Leżak drewniany – jak powstaje letni hit?

Dobra drukarnia pomoże nam przebrnąć przez proces produkcji leżaków od A do Z. Firmy przeważnie biorąc na swoje barki odpowiedzialność za cały cykl produkcji.

Możemy zatem liczyć, że nasz leżak z nadrukiem zostanie najpierw zaprojektowany przez grafika. Wybór identyfikacji graficznej pozwoli nam na uruchomienie druku.

Nadruki nanoszone są na odpowiednio przedtem wycięte plastry tkaniny. Gdy całość jest gotowa, materiał można nawlec na drewno i cieszyć się wygodą. Leżak z nadrukiem staje się hitem ogródków piwnych i parasolek.

Related Posts